Moderní podoba svatebních darů

.

Každá svatba je oslavou, která se neobejde bez patřičného dárku pro ženicha a nevěstu, kteří do ní investovali nejen spoustu peněz, ale i času. Svatební dar je symbolem toho, poděkovat novomanželům za pozvání na jejich významný den a rovněž jich potěšit maličkostí, která by jich doprovázela na jejich společné cestě.
Co se tedy v současnosti považuje za vhodný svatební dar, který neurazí, ale naopak potěší nevěstu a ženich na maximum a splní jejich očekávání?
svatební dort

Materiální dary a služby

Kdysi byly hmatatelné dary tím jediným, co se na svatbách rozdávalo a přinášelo radost nejen z rozbalování, ale i z pohledu praktické stránky. Klasikou byly talíře, příbory, různé mísy, spotřebiče a vybavení do bytu/domu, které jim mělo zpočátku usnadnit jejich zařizování domova. Postupem času se však od těchto darů upustilo a v současnosti tuto volbu už málokdo praktikuje.
svatební dary
Moderní je podat svatební dar jako něco, co je opravdu účelové a nevěstě a ženichovi to pomůže kompenzovat jejich finanční ztráty.Jelikož mnoho párů žije spolu i roky před svatbou a domov mají zařízený už do detailů, mnohem více jich potěšíte tím, když jim jako dar nabídnete nějakou službu.
➔Na svatbě jim můžete zajistit třeba kapelu, která se postará o perfektní a současně noblesní zábavu – v průběhu celého večera.
➔Báječnou volbou bude i to, pokud se postaráte o část jménem fotografování. Najmout zkušeného a dobrého fotografa, který jim udělá nezapomenutelné snímky je něco, co se neodmítá.
➔O nic méně důležitou službou a darem současně, je postarat se o svatební dort. Můžete jim tedy nejen pomoci, ale poskytnout i překvapení v podobě úchvatného svatebního dortu, který bude jejich svatebním darem.
➔Zábavní program je něco, co má na starosti ženich a nevěsta v průběhu celého jejich slavnostního dne. Vy však můžete přijít s nápadem, vylepšit jejich den díky překvapení ve formě zábavy, na kterou nezapomenou. Únos nevěsty, taneční show nebo jakákoliv zábavní forma programu může být fantastickým darem, na který nezapomenou.
svatební fotograf

.

Peníze ovšem vedou

Pokud nechcete riskovat a zvažujete, jestli vašim darem novomanželé potěšíte, vsaďte raději na jistotu, která se nikdy neodmítá a přinese úsměv na tváři všem. Darovat jako svatební dar peníze, je nesmírně moderní a mnoho lidí už nad nějakým hmatatelným darem – ani neuvažuje.
A z pohledu ženicha a nevěsty je to největší pomoc a laskavost, jakou jim můžete dopřát, protože jimdarujete volnou ruku a svobodní volbu v tom, co si můžou koupit.

Moderní podoba svatebních darů
4.5 (90%)2
.