Na úspěchu závisí konkurenceschopnost

Naše česká firma poskytuje úvěry a půjčky jak podnikatelům, tak také běžným spotřebitelům. Díky našim výhodným podmínkám konkurujeme bankám, a proto můžeme mluvit zaručeně o úspěchu. Výhodné úrokové sazby se často podobají těm, které znáte z běžných bankovních domů, a protože jsme ve více ohledech konkurenceschopní, obrací se na nás klienti, kteří mají záznam v registru a i ti, kteří jej nemají.

mobil u kávy.jpg
Poskytujeme spotřebitelské úvěry běžným občanům a také podnikatelské úvěry. Ty si sjednávají firmy, podnikatelé a OSVČ.
·         Předem nic neplatíte.
·         Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti.
·         Splácet můžete 1 – 30 let.
·         Peníze lze získat i do 24 hodin od podpisu úvěrové dokumentace.
·         Můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, domem, bytem, garsonkou, pozemkem, halou, chatou, komerčním objektem a mnohými dalšími nemovitostmi.
·         Hypotéka bez registru je vhodná pro každého.
asijský brainstorming.jpg

Zajistíme výhodný spotřebitelský úvěr:

Tento typ úvěru si mohou sjednávat všichni občané, kteří nepodnikají. Takže maminky na mateřské dovolené, studenti, důchodci, ale také lidé, kteří běžně mají zaměstnání a měsíčně si vydělávají. Peníze ze spotřebitelského úvěru můžete investovat podle libosti. Jak se v tomto případě pohybuje úroková míra? Úrok je nastavený běžně od 7% p.a. pro klienty, kteří mají velký záznam. Ovšem můžeme zajistit ještě výhodnější a to v případě, že nebudete mít žádný záznam v registru dlužníků nebo se bude jednat pouze o nějakou drobnost. V tom případě byste mohli dosáhnout na nižší úrokovou sazbu již od 4% p.a. Zde je také možná tolerance záznamů v registru a tolerance nižších příjmů.
ruka na myši.jpg

Pro podnikatele jsou zde mimořádné podnikatelské úvěry:

Podnikatelské úvěry si sjednávají podnikatelé, firmy a OSVČ. Finance se používají k pokrytí potřeb ve firmě, čili je investujete do firmy. Můžete s nimi však zvolit třeba také konsolidaci půjček, vyplatit se z exekucí či doplatit jiné dluhy. Naše firma je přímým poskytovatelem těchto typů úvěrů, čili jsme opravdovými specialisty, kteří vám dohodnou ty nejlepší možné podmínky na trhu.

Na úspěchu závisí konkurenceschopnost
4.5 (90%)4